Schifter Katalin
Tulajdonos

Szeretettel köszöntök minden kedves látogatót az Angyalkert Magán Óvoda honlapján. Schifter Katalin vagyok, közgazdász, három gyermek édesanyja. Saját gyermekeimnél is fontosnak tartom az angol nyelv elsajátítását, szeretetét, melyet a hozzánk járó kisgyermekek is hamar megszeretnek. 2010-ben találtam erre a gyönyörű, varázslatos épületre, ahol ezt az álmomat valóra válthattam. Az óvoda üresen is komoly értéket képvisel, de az igazi érték az, amikor megtelik kicsi gyermekekkel. Családias, csendes környezetben várunk szeretettel minden kedves szülőt, gyermeket 2,5 éves kortól iskolaköteles korig.

Az Angyalkert Magánóvoda az a hely, ahol gyermeke egy szeretetteljes, biztonságot adó és élményekben gazdag óvodai életet tud élni, ahol a cél a gyermeki személyiség teljes kibontakoztatása, érzelmi világuk gazdagítása és egy olyan harmonikus, elfogadó gyermekközösség kialakítása, ahova a gyermek örömmel érkezik és izgatottan várja a másnapot!

06-30-433 5447
Személyes jártassági szintek