Intézményvezető
" Lehetsz olykor utolsó is, de csak az elsők között" (közmondás)
Tulajdonos
"A gyermektársaság gyógyír a lélekre." Dosztojevszkij
Óvodapedagógus
"Ha fölgyújtjuk a gyermekben a veleszületett szikrát, azzal ,mindig olyan magaslatok felé nyitunk utat, amilyenekről álmodni sem mertünk volna."
Pedagógiai asszisztens
Ha egyszer eldöntheted, hogy igazad legyen vagy kedves légy, Légy kedves!
„A gyermek játszva megtanulja azt, amire elemiben már késő” – Kodály Zoltán
Dajka
" A gyermek lelke a legtisztább kert. Vigyázz nagyon kérlek, hogy mit ültetsz el benne! "
Dajka