Intézményvezető
" Lehetsz olykor utolsó is, de csak az elsők között" (közmondás)
Tulajdonos
"A gyermektársaság gyógyír a lélekre." Dosztojevszkij
Óvodapedagógus
" A gyermekkor évei azok az esztendők, amikor a szív a legérzékenyebb, leghajlékonyabb, amit oda elültetnek, azt aligha lehet valaha is onnan kipusztítani."
Óvodapedagógus
"A gyermek olyan, mint egy pillangó a szélben. Néhány magasabbra tud repülni, mint mások, de mindegyik, a legjobb tudása szerint repül. Miért is hasonlítanád össze őket? Mindegyik más. Mindegyik különleges. Mindegyik gyönyörű."
„A gyermek játszva megtanulja azt, amire elemiben már késő” – Kodály Zoltán
Dajka
" A gyermek lelke a legtisztább kert. Vigyázz nagyon kérlek, hogy mit ültetsz el benne! "
Dajka