Miért minket válasszanak?

Az épület:

• egy csendes, belvárosi utcában található
  • könnyen megközelíthető
  • a városközpont 5-10 perces sétával elérhető
  • elegáns épületkomplexum, igényes belsőépítészeti megoldásokkal
  • átlagon felüli biztonsági szolgáltatás (egyedi chipkártyás beléptető rendszer, biztonsági kamera)
  • légkondicionált szobák és helységek
  • műfüves udvar, biztonságos, részben gumitéglával burkolt (a teljes füves terület ütéscsillapítóval ellátott), szabvány szerinti udvari játszóházzal és fejlesztő játékokkal, homokozóval

Csoportszobáink:

• tágasak (55m2), 1 gyermekre több mint 2 m2 jut, az előírtakkal szemben
  • hangulatosak, vidám színekkel, Szappanos István festőművész évszakokat ábrázoló festményeivel  vannak dekorálva
  • magas színvonalon berendezettek, számos kreativitást fejlesztő játékokkal (WESCO játékok és felszerelés)
  • korszerű technikai felszereltségűek (síkképernyős TV, számítógép, internet kapcsolat)
  • mosdóink igényesen kialakítottak

Szolgáltatásaink:

• kis létszámú (max.15 fős) csoportok
  • saját logóval ellátott pólók, tornapólók illetve tornazsákok biztosítása
  • saját jelével ellátott  ágynemű biztosítása
  • saját mosodai szolgáltatás (ágyneműnél, pólóknál)
  • családonként beléptető biztonsági chip-kártya biztosítása (3db)
  • 70m2 nagyságú tornaterem magas színvonalú és kiváló minőségű mozgásfejlesztő eszközökkel (WESCO)
  • fejlesztő mozgásterápia helyben
  • fejlesztőpedagógus helyben
  • angol idegennyelv megismertetése, megszerettetése
  • a meseprojekt pedagógiai jó gyakorlat alapozott nevelési program alkalmazása
  • széleskörű délutáni foglalkozások (néptánc, kreatív, fejlesztő játékok, futball, mozgásfejlesztő torna)
  • kiegyensúlyozott, egészséges étrend
  • napi gyümölcsfogyasztás lehetősége
  • folyamatos folyadék bevitel lehetőségének biztosítása
  •  az év során folyamatos beiratkozási lehetőség

Szülők mondták:

• Magas színvonalú szakmai munka, az óvodapedagógusok, dajkák szakértelme, igyekezete, a gyermekek szeretetteljes nevelése, törődés, családias hangulat, proaktív, segítőkész, barátságos légkör az egész óvodában, jó ide bejönni!
  • Csodálatos, tiszta, kulturált, minőségi, mindig karbantartott környezet, termek, mosdók, tornaterem igényes, modern felszereltsége, tisztaság, rendezettség, kimagasló körülmények, játékválaszték.
  • Az ünnepek, rendezvények színvonala, az óvodai külső és belső programok sokszínűsége a gyermekek és szülők számára.
  • A szülők folyamatos tájékoztatása, információátadás, gyors reagálás az eseményekre, rugalmas időpontkezelés és partneri kapcsolat.
  • Az étkezés színvonala, kiváló, ízletes ételek.
  • "Olyan büszke vagyok! Ilyen csodálatos óvodát hoztak létre. a kislányom imádja! Amikor ott hagyom, hihetetlen nyugalom száll Rám. Köszönöm!"
  • "Tetszik az egész éves program részletes ismertetése, így minden családnak előre tervezhető az év!"
  • "Jól szervezett a tájékoztatás, barátságos és közvetlen a légkör!"
  • "Az intézményben jellemző a pozitív gondolkodásmód, a gyermekközpontúság, a bővülő programok és különórák."
  • "Tetszik a heti több testnevelés foglalkozás.

Látogatók mondták:

• " Ezúton is köszönöm még egyszer, hogy a tegnapi vizsga napunkon az Angyalkert Óvodában lehettünk. Illik a név a helyhez, igazi Angyalkertben voltunk, csodaszép, gyerekekhez méltó környezetben. Mindig öröm nálatok lenni."