Étkeztetés

Óvodánkban az egészséges életmód fontos eleme az egészséges táplálkozási szokások kialakítása. Éppen ezért nagy odafigyeléssel alakítjuk ki a megfelelő étrendet, amelynél elengedhetetlen az idénynek megfelelő friss gyümölcs, a vitaminokban gazdag zöldség, valamint a változatos és ízletes étel. Óvodánk figyelembe veszi és biztosítja az egyéni, speciális igényeknek megfelelő ételeket (pl. laktóz-, glutén-, szója-, tojásallergiás gyermekek számára) is. Óvodánk az étkeztetést egy nagy tapasztalattal és megfelelő referenciákkal rendelkező, gyermekétkeztetésre specializálódott céggel oldja meg, amely az ételeket a fent említett kéréseket és elvárásokat figyelembe véve, a lehető legtöbb friss alapanyag felhasználásával állítja elő.

Óvodánkban a gyermek naponta háromszor étkezik tízórai, kétfogásos meleg ebéd valamint uzsonna formájában. Mindemellett korlátlan gyümölcsfogyasztásra van lehetősége a gyermeknek a délelőtt folyamán.