Apák napi játék délután

A Gyerekhét keretében került megrendezésre az Apák napi játék délután. A gyerekek egy óra hosszán át játszhattak az édesapjukkal, ölbeli játékokat, mozgásos, labdás játékokat. Volt sok ölelés, nevetés. Nagy élmény volt a gyerekeknek és az édesapáknak egyaránt. Az elégedettségmérő kérdőív alapján 97%-os volt az elégedettség. A résztvevők kiemelték a jó szervezést, a hangulatot, az érdekes játékokat.

Gyerekhét az Angyalkert Magán Óvodában

Véget ért a gyermekhét az Angyalkert Magán Óvodában. Egy egész héten keresztül, minden nap kedveskedtünk a gyerekeknek egy meglepetés programmal. Hétfőn az Aranyos Tarajos Kiskakas című mesét tekinthették meg a gyerekek az óvodapedagógusok bábjátékában. Kedden kirándulni voltunk a Csalánosi erdőben, ahol a nagy teret kihasználva játszottak, szaladgáltak a gyerekek. Kedd és csütörtök délután Apák napi játék délutánon vettek részt a gyerekek, ahol egy órát csak az apával, közösen játszottak. Szerdán a Kutyával egy mosolyért alapítvány tartott kutyás bemutatót.