Apák napja

A hosszú pandémia után végre megrendezhettük hagyományteremtő jelleggel az apák napját.

A két napos rendezvényen 21 gyermek vett részt édesapjával, elégedettségi mutató 97% volt.

Apák mondták:

"Örültem, hogy együtt lehetünk!"   " Jó volt látni a gyermekem boldogságát!"

" A játékok jók és változatosak voltak, a gyerekek is könnyen megértették."

" Jó volt más apákkal is találkozni!"

  " Csodás szervezés, csodás óvónénik"

 

Bál 2022.05.21.

Megrendezésre került óvodánk bálja a 48 Étteremben, melyen szèp számmal vettek részt gyermekeink szülei és dolgozóink! 
Szülői visszajelzések alapján 95%-os volt az elégedettség!

Tavaszi Pedagógiai Napok!

A Szegedi Pedagógiai Oktatási Központ köszönetét fejezte ki az online megrendezett Tavaszi Pedagógiai Napok keretében tartott színvonalas előadásainkért, melyeket Ferenczyné Kerekes Efit, Botlik-Nagy Barbara, Králik Pálné és Ujfalusi Ágnes tartott a Fenntarthatóság jegyében. 
Dr.Sipos Melinda 

hivatali főtanácsos szavait idézve: