A Szegedi Pedagógiai Oktatási Központ köszönetét fejezte ki az online megrendezett Tavaszi Pedagógiai Napok keretében tartott színvonalas előadásainkért, melyeket Ferenczyné Kerekes Efit, Botlik-Nagy Barbara, Králik Pálné és Ujfalusi Ágnes tartott a Fenntarthatóság jegyében.
Dr.Sipos Melinda

hivatali főtanácsos szavait idézve:

” Az Önök által megosztott számos hasznos ötlet és jógyakorlat azt bizonyítja, hogy az Angyalkert Magán Óvoda valóban éli a fenntarthatóságot, és óvodapedagógusai mindent megtesznek annak érdekében, hogy a különböző tevékenységek keretében, valamint az egészséges életmódra nevelés, az érzelmi, erkölcsi és értékorientált nevelés alkalmazásával biztosítsák-többek között- az intézménybe járó kisgyermekek környezettudatos nevelését.”