Dakó Aliz
Óvodapedagógus

Végzettség:

2000.Kecskeméti Főiskola Tanítóképző Főiskolai Karán óvodapedagógus

2000.Kecskeméti Főiskola Tanítóképző Főiskolai Karán általános iskolai tanító- magyar nyelv és irodalom műveltségterület

2007. Váci Apor Vilmos Katolikus Főiskolán drámapedagógus

2008. Váci Apor Vilmos Katolikus Főiskolán drámapedagógus szakvizsga

2015. Minősített óvodapedagógus

Azt vallom, hogy minden gyermek tehetséges valamiben. Igyekszem ezeket a képességeket meglátni és kibontakoztatni. Drámapedagógusi tevékenységem és az óvodánk mese-projekt módszere hatékonyan ötvöződik munkámban. Rendszeresen részt veszünk csoportommal városi rendezvényeken, báb- dramatizáló találkozókon, szavaló-ének versenyeken, ahol a gyermekek eredményesek és sikeresek. Az örömük motivál és büszkeséggel tölt el, akárcsak szüleiket.

Tapasztalatokat gyűjthettem tanítóként, így a legjobb tudásom szerint tudom a nagycsoportos korúakat felkészíteni az iskolai életre.

Igényem van a folytonos szakmai megújulásra, ezért gyakran veszek részt továbbképzéseken. Az ott szerzett tudást átadhatom a gyakorlatban a gyermekeknek .

06-30-9835-694
info@angyalkert.hu